Heategevuslik tantsupäev
25. märts 2023

25. märtsil kutsume kõiki tantsima – teeme head teistele ja endale!


Suur heategevuslik tantsupäev on mõeldud kõigile, kes soovivad end mõnusal kevadisel laupäeval liigutada, tutvuda tantsuga või uute tantsustiilidega ning eelkõige läbi tantsimise ka heategu teha. Tantsupäeva eesmärgiks on koguda abi Lääne-Nigula valla noortele, kelle jaoks liikumine vajab toetust ja tuge. Kogu tulu läheb otse abivajajatele. Samuti on ka märtsis D7s kogumiskast, kuhu saab soovi korral jätta enda panuse.

 

Toetus:
1 tund: 10€ 

2 tundi: 18€ 

3 tundi: 25€ 

Piiramatu arv tunde: 45€ 

 

Ülekande võib teha:

D7 TANTSUKOOL MTÜ

LHV EE757700771007754934

Selgitusse märkida: heategevus + osaleja nimi

 

D7 heategevuslikule tantsupäevale on oodatud kõik – päeva jooksul saavad mudilased mängida, lapsed tantsida, noored katsetada midagi uut ja täiskasvanud leida tantsurõõmu ning tasakaalu. 

 

Palun anna soovi korral oma tulekust märku siin, täites lühike vorm! 

 

D7 Tantsukooli põhisõnumiks on “Enamat kui tants”, mis tähendab, et lisaks liikumisele ja tantsule soovime panustada ka inimestesse, füüsilisse ja vaimsesse tervisesse, heaolusse ja kogukonda. Tule tantsima, võta kaasa sõbrad ja tuttavad ning teeme koos läbi tantsu ja liikumise head! 

 

D7 heategevuslikku tantsupäeva toetavad Beautiful Me rullmassaaž, Kirjastus SEIK, Nike, AS Tere, Vitamin Well, True Gum, Teras Beach Tallinn, Laotehnika.ee, Annemarie Börlind, Corny. 

 

Tantsupäeval osalejatele loosime ka välja D7 Tantsukooli kuukaardi!