tantsutrennid algajatele tallinna kesklinnas
kaasaegse tantsu trennid noortele
Creative Lab

Creative lab grupiga kohtume kahel järjestikul tunnil nädalas, et katseda enda keha peal erinevad ülesandeid ja kompositsioonilisi lähenemisi, loome ning laseme endal mängida ja liikuda. Creative Lab põhineb kaasaegsel tantsul, kuid grupiga on oodatud ühinema ka teiste tantsustiilide esindajad, kes soovivad koos luua, kasta varba tantsukunsti ja lasta enda loovusel lennata. Tunnid võivad koosneda: koreograafiast, imrpovisatsioonist, kindla temaatika / koreograafi / süsteemi / tantsu põhimõtte õppimisest, reeglitega ja reeglivabades mängudest, uue kogemisest ja vana leidmisest. 

 

Creative lab väljundiks on luua video, performance või leida mõni muu viis, kuidas üheskoos enda looming tantsusaalist välja viia. Suurem eesmärk on avastada ennast, leida tantsurõõm tantsukunstis ja tuua tants lähemale inimestele, kes sellega ei tegele. Näidata, et tantsu nautimiseks ei pea teadma algtõdesid ja iga liigutuse tähendust.

 

Grupp on suunatud juba tantsuga kohtunud liikujale vanuses alates 15. Siiski palume igal osalejal (kui soovija on noorem) võtta ühendust – olenevalt inimestest saame teha ka grupis muudatusi!

 

Lisainfot grupi kohta saab kaisa@d7.ee.