Jane Kensap-Künnapas

jane@d7.ee

55679333

Kõikide mõtete väljendamiseks pole alati vaja sõnu…

 

Jane on D7 Tantsukooli asutaja ja treener. Ta annab latin’i, seltskonnatantsu ja pulmatantsu tunde. Jane on EOK kutseline tantsusporditreener ning juhendanud juba 15 aastat nii noori kui täiskasvanuid. 

 

Teele Palts-Perijainen

teele@d7.ee

5545755

Tantsides, tantsu luues, tantsu vaadates tunnen ma ennast päriselt endana. Tantsimine loob minu jaoks võimaluse olla hetkes, tantsu vaatamine ja loomine viib aga mõtte lendama. 

 

Teele on D7 Tantsukooli asutaja ja treener. Ta õpetab lastele, noortele ja täiskasvanutele showtantsu. Teelel on ETTLi tantsuspetsialisti kutse ning Trinity Laban konservatooriumi diplom.

Greetel Joanna Võrk

greetel@d7.ee

Ma armastan tantsu – pühendun, vajan, avastan, õpin, imetlen, naudin. Ja kui ma temas pettun või vihastan, tulen ta juurde ikka tagasi. 


Greetel õpetab D7s tantsutehnikat. Greetelil on ETTLi tantsuspetsialisti kutse ning õpetab regulaarselt üle Eesti jazzi meistriklasse. 

Melissa Kapp

melissa@d7.ee

Tants teeb mind õnnelikuks! See annab mulle võimaluse tunda end vaba ja elujõulisena igas olukorras.

 

Melissa juhendab D7s mudilasi ning õpetab noortele street-stiili. Melissal on ETTLi tantsuspetsialisti kutse ning on erinevates tantsukoolides juhendanud nii mudilasi, lapsi kui täiskasvanuid.

Adelia Tamkõrv

adelia@d7.ee

Tants viib mu eemale kõikidest muredest ja igapäeva mugavustest. Kõik head asjad algavad ju mugavustsoonist väljaspool!

 

Adelia õpetab D7s mudilasi, latin’it ning seltskonna- ja pulmatantsu. Ta on pikaaegse kogemusega võistlustantsija ning muuhulgas juhendab ka erivajadusega laste liikumistunde.

 

Lizell Riismaa

lizell@d7.ee

Tants on minu elu, minu armastus, minu kirg, minu hingamine, minu elu väljendus. Tantsimine on kui universaalne keel, mida mõistavad kõik ilma tõlkimata.

 

Lizell õpetab D7s latin’it nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Ta on aktiivne tantsija ning täiendab end nii jazzi, latin’i kui show stiilides. 

Rachel Sermat

rachel@d7.ee

Tants on minu jaoks nauding! Ja eriti hea on see veel siis, kui seda teha õigete inimestega.

 

Rachel õpetab D7s showtantsu. Rachel on ise aktiivne tantsija ning tal on EOK performance cheer treenerikutse.

Hanna-Stiina Verner

hannastiina@d7.ee

Tantsides saan valjult kõneleda tunnetest, lausumata ühtegi sõna.

 

 

Hanna-Stiina õpetab D7s lastele showtantsu. Ta on aktiivne tantsija ning treenib end järjepidevalt erinevate Eesti ning välismaiste treenerite juhendamisel.

Loviise Kodumäe

loviise@d7.ee

Ilma tantsuta ma ei teaks, mida tähendab minu jaoks päriselt õnnelik olemine.

 

Loviise õpetab D7s heels stiili. Loviise on ise aktiivne tantsija ning võtab osa kõikvõimalikest meistriklassidest ja workshopidest, et end pidevalt arendada.

Demi Kruusmann

demi@d7.ee

Tants on minu ümber toonud just need inimesed, kes panevad hinge helisema, südame kiiremini tuksuma ning hoiavad mind just sellisena nagu ma olen.

 

Demi on D7 sotsiaalmeedia guru, videograaf ja lisaks on tema vedada meie showgrupi tegemised.

Kaisa Kattai

kaisa@d7.ee

Tants ei arvusta sind. Hoolimata värskusest, kogemusest, vanusest ja olemusest lubab tants sul saada üheks enda ja oma kehaga. Nii nagu oled.

 

Kaisa õpetab D7s kaasaegset tantsu ja viib läbi Creative Lab tunde. Kaisa on õppinud moderntantsu Taanis ja lõpetanud TLÜ koreograafia eriala. 2019. a. tuli Kaisal välja esimene lavastus “fomo” Kanuti Gildi SAALis.   

 

 

Maigret Peetson

maigret@d7.ee

Tants on minu kirg, hobi ja töö. Tants on olnud mulle loomulik elu osa, mis annab rõõmu ja jõudu.

 

Maigret õpetab D7s balletti. Ta on lõpetanud Tallinna Balletikooli ning oli 21 aastat Rahvusooper Estonias balletiartist. Õpetajakogemust on tal nii laste kui täiskasvanutega juba üle 10 aasta. 

Maarja Eliisabet Roosalu

maarjaeliisabet@d7.ee

Ma armastan tantsu ja tants armastab mind!

 

Maarja Eliisabetil õpetab D7s kaasaegset jazzi ning loovtantsu. Ta on lõpetanud TLÜ koreograafia õppekava ning omab ETTLi tantsuspetsialisti kutset. 

Kadi Aare
kadi@d7.ee

Kadi juhendab D7s TJR conditioning tunde. 

Janette Norkko

janette@d7.ee

Janette juhendab D7s kaasaegse tantsu treeninguid. Ta on vabakutseline tantsija, koreograaf ning tantsuõpetaja, kes on lõpetanud Eesti Tantsuagentuuri Tantsukooli ning Tallinna Ülikooli koreograafia eriala.