D7 Tantsukool - enamat kui tants!

Meie jaoks on tants nii palju enamat kui lihtsalt tantsutrenn – see on sõbrad, emotsioon, eneseväljendus, looming, ajalugu, teadmised, analüüs, pidev areng ja õppimine, ühiselt kogetud elamused, kontakt oma keha ja vaimuga, elujõud… Tantsides trennis kas üksi või paarilisega, soolot või grupis, mitu tundi päevas või korra kuus, regulaarselt või pärast pikka eemalolekut – ikka ja taas peame tõdema, et tants on meie elu lahutamatu osa. D7 Tantsukooli tiimis on omanäolised ja väga erineva tantsupagasiga treenerid, keda ühendab vankumatu armastus tantsu vastu. Just tantsuarmastust soovimegi oma õpilastega jagada. 

 

Tantsukooli eesmärk on pakkuda lisaks regulaarsetele tantsutrennidele laiapõhjalist tantsuharidust. Mistahes stiili harrastavate laste ja noorte treenimine toimub õppekava järgi, et eesmärgid oleks selgelt sõnastatud ja tantsija oskuste arendamine oleks teadlikult suunatud tegevus. Teeme koostööd teiste tantsukoolidega, füsioterapeutidega, toitumisspetsialistiga, personaaltreeneritega, et meie juhendamisel kasvaksid mitmekülgsed, teadlikud ja vaimselt ning füüsiliselt terved tantsijad. Korraldame nii õpilastele kui tantsuõpetajatele loengute sarja, kus nii erinevate tantsijate ja juhendajate kui tantsu toetavate alade spetsialistide abil avastame ja analüüsime tantsumaailma erinevaid külgi. Meie treeneritel on kavas luua kultuuriprogramm, mille raames üheskoos noortega käia regulaarselt teatris, tantsuetendustel, kontsertidel, näitustel, et olla meie valdkonnaga järjepidevalt kursis. Eelkõige loodame enda ümber luua tantsu armastava kogukonna, kus jagame teadmisi ja kogemusi ja seeläbi arendame kogu tantsu valdkonda. 

 

Meie tantsukooli on oodatud kõik – nii harrastajad kui ka need, kes soovivad tantsuga süvenenumalt tegeleda. Tunnid toimuvad nii mudilastele, lastele, noortele, täiskasvanutele, eakatele, erivajadustega lastele ja noortele; eelnev tantsukogemus ei ole vajalik. Pakume tantsutrenne erinevates stiilides – showtants, kaasaegne tants, hip-hop/ street, latin, kaasaegne jazz, tantsutehnika, ballett, heels, korraldame seltskonnatantsu kursuseid, õpetame huvilistele pulmavalssi. 


Me siiralt usume, et tantsimine on kõigile ja annab iga huvilise ellu lisaväärtust!