jane kensap-künnapas - salsa, bachata ja latin trennid täiskasvanutele

Jane Kensap-Künnapas

jane@d7.ee

55679333

Kõikide mõtete väljendamiseks pole alati vaja sõnu…

 

Jane on D7 Tantsukooli asutaja ja treener. Ta annab latin’i, seltskonnatantsu ja pulmatantsu tunde. Jane on EOK kutseline tantsusporditreener ning juhendanud juba 15 aastat nii noori kui täiskasvanuid. 

 

teele palts - tantsutunnid noortele ja täiskasvanutele kalamajas

Teele Palts-Perijainen

teele@d7.ee

5545755

Tantsides, tantsu luues, tantsu vaadates tunnen ma ennast päriselt endana. Tantsimine loob minu jaoks võimaluse olla hetkes, tantsu vaatamine ja loomine viib aga mõtte lendama. 

 

Teele on D7 Tantsukooli asutaja ja treener. Ta õpetab lastele, noortele ja täiskasvanutele showtantsu. Teelel on ETTLi tantsuspetsialisti kutse, EOK treenerikutse ning Trinity Laban konservatooriumi diplom.

greetel joanna võrk - tantsutehnika trennid algajatele ja edasijõudnutele

Greetel Joanna Võrk

greetel@d7.ee

Ma armastan tantsu – pühendun, vajan, avastan, õpin, imetlen, naudin. Ja kui ma temas pettun või vihastan, tulen ta juurde ikka tagasi. 


Greetel õpetab D7s tantsutehnikat. Greetelil on ETTLi tantsuspetsialisti kutse ning õpetab regulaarselt üle Eesti jazzi meistriklasse. 

melissa kapp - street ja hip-hop trennid tallinnas ja mudilaste tantsutrennid tabasalus

Melissa Kapp

melissa@d7.ee

Tants teeb mind õnnelikuks! See annab mulle võimaluse tunda end vaba ja elujõulisena igas olukorras.

 

Melissa juhendab D7s mudilasi ning õpetab noortele street-stiili. Melissal on ETTLi tantsuspetsialisti kutse ning on erinevates tantsukoolides juhendanud nii mudilasi, lapsi kui täiskasvanuid.

adelia tamkõrv - salsa ja bachata trennid, seltskonnatantsu kursused algajatele tallinnas ja järvekülas

Adelia Tamkõrv

adelia@d7.ee

Tants viib mu eemale kõikidest muredest ja igapäeva mugavustest. Kõik head asjad algavad ju mugavustsoonist väljaspool!

 

Adelia õpetab D7s mudilasi, latin’it ning seltskonna- ja pulmatantsu. Ta on pikaaegse kogemusega võistlustantsija ning muuhulgas juhendab ka erivajadusega laste liikumistunde.

 

lizell riismaa - latin trennid täiskasvanutele ja lastele tallinnas ja järvekülas

Lizell Riismaa

lizell@d7.ee

Tants on minu elu, minu armastus, minu kirg, minu hingamine, minu elu väljendus. Tantsimine on kui universaalne keel, mida mõistavad kõik ilma tõlkimata.

 

Lizell õpetab D7s latin’it nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Ta on aktiivne tantsija ning täiendab end nii jazzi, latin’i kui show stiilides. 

rachel sermat - showtantsu trennid noortele järvekülas ja kalamajas

Rachel Sermat

rachel@d7.ee

Tants on minu jaoks nauding! Ja eriti hea on see veel siis, kui seda teha õigete inimestega.

 

Rachel õpetab D7s showtantsu. Rachel on ise aktiivne tantsija ning tal on EOK performance cheer treenerikutse.

Mariann Toompuu

mariann@d7.ee

Tants on minu jaoks parim eneseväljendusviis, mille kaudu saan nautida hetke, mis on just nüüd ja praegu.

 

Mariann juhendab D7s Latini ja mudilaste tunde. Ta on pikaaegne endine võistlustantsija. Mariann on hetkel ise aktiivne tantsija, täiendades end pidevalt Latin stiili trennides ja workshoppidel. 

loviise kodumäe - heels tantsutrennid täiskasvanutele kalamajas

Loviise Kodumäe

loviise@d7.ee

Ilma tantsuta ma ei teaks, mida tähendab minu jaoks päriselt õnnelik olemine.

 

Loviise õpetab D7s heels stiili. Loviise on ise aktiivne tantsija ning võtab osa kõikvõimalikest meistriklassidest ja workshopidest, et end pidevalt arendada.

demi kruusmann - d7 tantsukool tallinnas

Demi Kruusmann

demi@d7.ee

Tants on minu ümber toonud just need inimesed, kes panevad hinge helisema, südame kiiremini tuksuma ning hoiavad mind just sellisena nagu ma olen.

 

Demi on D7 sotsiaalmeedia guru, videograaf ja lisaks on tema vedada meie showgrupi tegemised. Ta õpib BFMis ajakirjandust, suhtekorraldust ja reklaami ning on ise aktiivne tantsija. 

Kaisa Kattai

kaisa@d7.ee

Tants ei arvusta sind. Hoolimata värskusest, kogemusest, vanusest ja olemusest lubab tants sul saada üheks enda ja oma kehaga. Nii nagu oled.

 

Kaisa õpetab D7s kaasaegset tantsu ja viib läbi improvisatsiooni tunde. Kaisa on õppinud moderntantsu Taanis ja lõpetanud TLÜ koreograafia eriala. 2019. a. tuli Kaisal välja esimene lavastus “fomo” Kanuti Gildi SAALis.   

 

 

Maigret Peetson

maigret@d7.ee

Tants on minu kirg, hobi ja töö. Tants on olnud mulle loomulik elu osa, mis annab rõõmu ja jõudu.

 

Maigret õpetab D7s balletti. Ta on lõpetanud Tallinna Balletikooli ning oli 21 aastat Rahvusooper Estonias balletiartist. Õpetajakogemust on tal nii laste kui täiskasvanutega juba üle 10 aasta. 

Maarja Eliisabet Roosalu

maarjaeliisabet@d7.ee

Ma armastan tantsu ja tants armastab mind!

 

Maarja Eliisabetil õpetab D7s kaasaegset jazzi ning tantsutehnikat. Ta on lõpetanud TLÜ koreograafia õppekava ning omab ETTLi tantsuspetsialisti kutset. 

Kadi Aare
kadi@d7.ee

Tants on teraapia, mis tekitab sõltuvust.

 

Kadi on vabakutseline koreograaf, lavastaja, kogenud tantsuõpetaja ning projekti “Tantsija Jõuruum” asutaja. Kadi juhendab D7s jõu ja liikuvuse ning house’i tunde. 

KARMEN IBBUS 

karmen@d7.ee

Karmen õpetab D7s võistlustantsu ja Latinit. 

Eeva Kütt

eeva@d7.ee

Kiire elutempo juures on tantsimine minu jaoks puhkus kehale ja vaimule, millest saadud positiivne energialaeng ning füüsiline koormus hoiab mind terve, tugeva ja õnnelikuna.

 

Eeva juhendab D7s mudilaste tunde. Eeval on alushariduse pedagoogika kõrgharidus ning töötab õpetajana lasteaias. Ta on ise aktiivne tantsija.

Anne-Liis Paenurm

anne-liis@d7.ee

Läbi tantsu õpin ennast kõige paremini tundma. See hetk tantsides on nii aus – ta näitab mulle minus peituva ebakindluse, julguse, kire, viha, elevuse, pettumuse, ebakõla, rõõmu. Tants on ja jääb mu esimeseks armastuseks. Ja armastus pole alati lihtne teekond, aga see on parim, mis endale valinud olen!

 

Anne-Liis õpetab D7s Latinit ja joogat. Ta on pikaaegne endine võistlustantsija, tegelenud ka cheerleadingu ja hip-hopiga. Anne-Liis on läbinud põhjaliku Vinyasa Flow joogaõpetaja koolituse. 

 

 

Kädi Kurepalu

k2di@d7.ee

Tants on olnud sillaks, mis on ühendanud mind inimestega, kellega ma muidu ei oleks ehk kunagi kohtunud ja sellest on saanud minu elus hindamatu väärtusega kogemus.

 

Kädi õpetab D7s lastele ja noortele showtantsu. Ta on pikaaegse kogemusega tantsija, kes täiendab end pidevalt latin’i, showtantsu, hip-hopi ning balletitundides. 

Henry puusepp

henry@d7.ee

Henry juhendab D7s Latin tunde ja salsa kursust paaridele. 

KÄRT KURVITS

k2rt@d7.ee

“Olen kogu elu keerelnud erinevatel tantsuradadel. Siin ja seal, tehes seda ja toda. Ma võiks öelda, et tants laeb minu akut!” 

 

Kärt juhendab D7s akrobaatika ja rahvatantsu tunde. Ta on lõpetanud TLÜ koreograafia eriala 2020. aastal ja omab tantsuspetsialisti kutset.

STASYS BRILIS​

Stasys juhendab D7s seltskonnatantsu tunde edasijõudnutele. 

Marianne Kosenkranius

marianne@d7.ee

“Tants on minu jaoks kui toit. Mu keha vajab seda, mu vaim vajab seda, et olla olemas.”


Marianne juhendab D7s Latin trenne. Tema tantsukarjäär on kestnud juba 20 aastat. Enamuse sellest on ta veetnud võistlustantsu maailmas, millest väljudes on ta oma “menüüd” täiendanud nii kaasaegse tantsu, hiphopi kui ka jazz funkiga. Tantsumaailm ajendas teda ka Hollandisse Maastrichti ülikooli toitumisteadust õppima minema.