Latin

Latin tundides õpime erinevaid Ladina-Ameerika tantse: samba, salsa, cha-cha, rumba, jive, merengue, bachata, reggeaton. Algtasemel alustame täiesti nullist, eelnev tantsukogemus pole vajalik. Tunnid on soolotantsijatele. D7s õpetavad Latin’it Jane Kensap-Künnapas, Adelia Tamkõrv, Lizell Riismaa, Mariann Toompuu, Anne-Liis Paenurm, Marianne Kosenkranius ja Henry Puusepp. Trennid toimuvad nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas latin’ile ka 1x nädalas kas tantsutehnika, akrobaatika või ballett. 

tantsutrenn edasijõudnutele põhja-tallinnas
Show

Showtantsu stiili olemus sõltub paljuski treeneri taustast ning tema isiklikust liikumiskeelest – tundides kasutame elemente hip-hopist, cheerleadingust, kaasaegsest ja klassikalisest tantsust, ladinast, akrobaatikast. D7s juhendavad show stiili tunde Teele Palts-Perijainen, Rachel Sermat ja Kädi Kurepalu, trennid toimuvad Tallinna kesklinnas ja ka Järveküla koolis. Tundidesse on oodatud nii lapsed, noored kui täiskasvanud. Laste ja noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas showtantsule ka 1x nädalas kas tantsutehnika, ballett või akrobaatika. 

Ballett

Balletitehnika on aluseks paljudele teistele tantsustiilidele. Klassikalise tantsu harjutusi tehes omandab keha parema rühi ja painduvuse, areneb kordinatsioon, rütmitunne ja mälu. Tunnis proovime lisaks venitustele, sirutustele ja harjutustele stange ääres ning põrandal ka hüppeid ja pöördeid. Ballett on D7s oluline osa ka teiste stiilide tantsijate õppeprogrammist. Balletitrenne juhendab Maigret Peetson. 

kaasaegse tantsu trennid algajatele
Kaasaegne tants

Kaasaegse tantsu tundides õpime koreograafiat, improviseerime, tutvume kaasaegse tantsu tehnikaga, arendame muusika kuulamist, muusikast lahti laskmist ja avastame erinevaid liikumiskvaliteete. Tunde juhendab Kaisa Kattai. Noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas kaasaegse tantsu tundidele ka 1x nädalas kas tantsutehnika või ballett. 

improvisatsioon

Improvisatsiooni tunnis on põhirõhk otsimisel – saame tuttavaks enda kehaga, proovime end üllatada, segada kvaliteete ning enda sise- ja välismaailma. Õpime avastama, kus tunneme end mugavalt ja kus ebamugavalt (et siis end nendes situatsioonides kasvatada).
Improvisatsioon hõlmab endas hulgal loovtantsu – me ei õpi koreograafilisi jadasid ning ei ole vahet, kas oled varasemalt tantsuga tegelenud või mitte, siia tundi on oodatud kõik, kes tahavad endas avastada midagi uut. 

 

Improvisatsiooni tunnid toimuvad drop-in tundidena 1x nädalas pühapäeviti. Tasu D7 õpilasele on 7€, teistele 15€. Võimalus tasuda ka kuutasu alusel või kombineerida muu stiili trenni kuutasuga. Tunde juhendab Kaisa Kattai. 

jazztantsu trennid tallinna kesklinnas
Tantsutehnika

Tantsutehnika tund baseerub jazzi- ja balletitehnikal ning hõlmab endas ka ettevalmistavat üldfüüsilist treeningut. Tunni fookuses uute oskuste arendamine ja liikumiskvaliteedi parendamine. Järjepidevalt tehnikatunnis käimine aitab hoida keha töökorras, tasakaalus ja väljendusrikkana, korralik tehnika on vigastuste ennetamise A & O. Tunde juhendavad Greetel Joanna Võrk ja Maarja Eliisabet Roosalu.

 

Tantsutehnika tund õpetajatele on taseme poolest on avatud kõigile. See on tund enda tehnilise põhja (taas)tugevdamiseks, tööriistade ja inspiratsiooni vahetamiseks ning tehnika õpetamise aruteluks. Ülesehituselt on tegemist “tavalise tehnikatunniga”.
Tunde juhendab Greetel Joanna Võrk. 

Street

Street’i tunnid on mõnusalt energilised ning mitmekülgselt arendavad. Kaasahaarav muusika teeb olemise trennis eriti nauditavaks ning paneb põlve nõksuma igal tantsusõbral. D7s õpetab street’i Melissa Kapp. 

HOUSE

Selles tantsutunnis liigutakse valdavalt house’i muusika saatel, house tantsule omases stilistikas. Jagub avastamisrõõmu põhisammudest ja nende variatsioonidest, sidudes neid ühel hetkel koreograafiaks, teisel hetkel saab võtta aja ja ruumi sammudega ise mängida – lihtsalt tantsida. 

 

House stiili iseltoomustab kiirem jalgade töö ning sealjuures vabadus kogu kehas. Tund oma tempolt haaratavam neile, kellel eelnev kokkupuude tantsimisega. House on tunne, house on pidu, oled kutsutud! Tunde viib läbi Kadi Aare.

mudilaste tants kalamajas põhja-tallinnas
Mudilaste tants

Meie tunnid mudilastele ja lastele on mitmekülgsed, põnevad ning arendavad. Siin saab ka kõige pisem tantsuhuviline endale tugeva tantsubaasi, toredad tantsusõbrad, enesekindluse ning oskused, mis ka mujal elus kasuks tulevad. Mudilasi juhendavad D7s Melissa Kapp, Eeva Kütt ja Mariann Toompuu. 

Seltskonnatants

Tundides õpime standard- ja Ladina-Ameerika tantse: aeglane valss, tango, Viini valss, fokstrott, quickstep, samba, cha-cha-cha, rumba, jive ja salsa. Kursus koosneb 10×1,5h tunnist ja soovi korral on võimalus jätkata tantsimisega järgmisel tasemel. Tunde juhendavad Tallinnas kesklinnas ning T1s Jane Kensap-Künnapas, Stasys Brilis ning Adelia Tamkõrv. 

kaasaegse tantsu trennid täiskasvanutele
Kaasaegne jazz

Tundides ühendame kaasaegse tantsu ja jazzi kvaliteete, millest tuleb kokku üks põnev ja lõputute võimalustega tervik. Tegeleme nii tantsutehnika kui improvisatsiooniga ning need mõlemad jõuavad ka koreograafiasse. Samal ajal on igaühel võimalus trennis oma isiklikku tantsulist keelt arendada ja avastada. Kaasaegse jazzi trenne juhendab D7s Maarja Eliisabet Roosalu. 

pulmavalss pulmaks
Pulmatants

Kas valss või bachata, hip-hop või samba? Kas Ed Sheeran või The Queen, Justin Bieber või Maluma? Misiganes on just teie tants, just teie lugu, teie visioon oma ideaalsest pulmapäevast, me aitame teie tähtsaks päevaks sammud ritta seada! 

Jõud ja liikuvus

Tunnis on kombineeritud tantsija spetsiifilikat arvestavad jõu-, liikuvus- ja tasakaaluharjutused. Treening on suunatud nii tantsijatele kui teistele artistidele, toetamaks lavalist liikumist. Tund toimub tantsusaalis, kus treeningvahendina kasutatakse nutikalt ära oma keharaskus, ruum ise ning lisavahendid. Tunni lõpetab mõnus lõdvestus. Toetava jõutreeningu eesmärk ei ole suure väsimuse tekitamine, palju higi ja mitu päeva valus keha. Mõtestatud treeningprogramm tugineb pikaajalisel arengul ja järjepidevuse abil oma kehaga hea kontakti saavutamisel. Tunde juhendab tantsija, koreograaf ning sertifitseeritud personaaltreener Kadi Aare.

Jooga

Vinyasa flow tunnis liigume hingamise rütmis; see on joogastiildest kõige tantsulisem. Tund on ideaalne oma keha ja meelega kontakti loomiseks, süvalihaste treenimiseks ning venivuse arendamiseks. Joogatund on sobilik kõigile olenemata vanusest ja kogemusest. Tund on erinevate variatsioonidega ja igat asendit saab muuta täpselt nii raskeks või kergeks, kui sellel päeval keha vajab. Joogatunde juhendab D7s Anne-Liis Paenurm. 

Rahvatants

Trennis õpitakse Kärt Kurvitsa juhendamisel eesti rahvatantsu põhisamme, omandatakse erinevat repertuaari ning seatakse sammud 2025. aasta üldtantsupeo teekonnale.