bachata trennid täiskasvanutele
Latin

Latin tundides õpime erinevaid Ladina-Ameerika tantse: samba, salsa, cha-cha, rumba, jive, merengue, bachata, reggeaton. Algtasemel alustame täiesti nullist, eelnev tantsukogemus pole vajalik. Tunnid on soolotantsijatele. D7s õpetavad latin’it Jane Kensap-Künnapas, Adelia Tamkõrv ja Lizell Riismaa, trennid toimuvad nii lastele, noortele kui täiskasvanutele. Noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas latin’ile ka 1x nädalas kas tantsutehnika või balletitund. 

tantsutrenn edasijõudnutele põhja-tallinnas
Show

Showtantsu stiili olemus sõltub paljuski treeneri taustast ning tema isiklikust liikumiskeelest – tundides kasutame elemente hip-hopist, cheerleadingust, kaasaegsest ja klassikalisest tantsust, ladinast, akrobaatikast. D7s juhendavad show stiili tunde Teele Palts-Perijainen ja Rachel Sermat, trennid toimuvad Tallinna kesklinnas ja ka Järveküla koolis. Tundidesse on oodatud nii lapsed, noored kui täiskasvanud. Laste ja noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas showtantsule ka 1x nädalas kas tantsutehnika või ballett. 

ballett lastele ja täiskasvanutele tallinnas
Ballett

Balletitehnika on aluseks paljudele teistele tantsustiilidele. Klassikalise tantsu harjutusi tehes omandab keha parema rühi ja painduvuse, areneb kordinatsioon, rütmitunne ja mälu. Tunnis proovime lisaks venitustele, sirutustele ja harjutustele stange ääres ning põrandal ka hüppeid ja pöördeid. Ballett on D7s oluline osa ka teiste stiilide tantsijate õppeprogrammist. Balletitrenne juhendab Maigret Peetson. 

kaasaegse tantsu trennid algajatele
Kaasaegne tants

Kaasaegse tantsu tundides õpime koreograafiat, improviseerime, tutvume kaasaegse tantsu tehnikaga, arendame muusika kuulamist, muusikast lahti laskmist ja avastame erinevaid liikumiskvaliteete. Tunde juhendavad Kaisa Kattai ja Janette Norkko. Noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas kaasaegse tantsu tundidele ka 1x nädalas kas tantsutehnika või ballett. 

jazztantsu trennid tallinna kesklinnas
Tantsutehnika

Tundide fookuses uute oskuste arendamine ja liikumiskvaliteedi parandamine. Järjepidevalt tehnikatunnis käimine aitab hoida keha töökorras, tasakaalus ja tugevana. Korralik tehnika aitab ennetada vigastusi, on vundament kvaliteetseks esinemiseks, võistlemiseks ja lihtsalt tantsimiseks mistahes lavatantsu stiilis. Tehnikatunnid on osaks mistahes muu stiili noorte õppeprogrammist. Tunde juhendab Greetel Joanna Võrk. 

hip hop trennid noortele ja täiskasvanutele põhja-tallinnas
Street

Street’i tunnid on mõnusalt energilised ning mitmekülgselt arendavad. Kaasahaarav muusika teeb olemise trennis eriti nauditavaks ning paneb põlve nõksuma igal tantsusõbral. D7s õpetab street’i Melissa Kapp. 

heels trenn algajatele kalamajas põhja-tallinnas
Heels

Heels trennides arendame enesekindlust, naiselikku liikumiskeelt ja muidugi kontsadel kõndimist/tantsimist. Heels tantsustiil on naiselik ja sensuaalne, aga samas ka liikuv ja energiline. Heels trennid sobivad tantsijatele vanuses 16+. D7s juhendab Heels stiili trenne Loviise Kodumäe. 

mudilaste tants kalamajas põhja-tallinnas
Mudilaste tants

Meie tunnid mudilastele ja lastele on mitmekülgsed, põnevad ning arendavad. Siin saab ka kõige pisem tantsuhuviline endale tugeva tantsubaasi, toredad tantsusõbrad, enesekindluse ning oskused, mis ka mujal elus kasuks tulevad. Mudilasi juhendavad D7s Melissa Kapp ning Adelia Tamkõrv. 

laste tantsutrennid tallinna kesklinnas niine tänaval
Loovtants

Loovtantsu tunnis õpime koos nii koreograafiat kui improvisatsiooni ning tegeleme mitmekülgselt oma liikumiskeele ja kehaliste oskuste arendamisega. Tunnis harjutame nii grupis kui individuaalset töötamist ja selle kõige puhul on rõhk mõnusal tunnienergial ja tantsust rõõmu tundmisel! Loovtantsu tunde juhendab D7s Maarja Eliisabet Roosalu. 

seltskonnatants täiskasvanutele
Seltskonnatants

Tundides õpime standard- ja Ladina-Ameerika tantse: aeglane valss, tango, Viini valss, fokstrott, quickstep, samba, cha-cha-cha, rumba, jive ja salsa. Kursus koosneb 10×1,5h tunnist ja soovi korral on võimalus jätkata tantsimisega järgmisel tasemel. Tunde juhendavad Tallinnas kesklinnas ning Kindluse koolis Jane Kensap-Künnapas ning Adelia Tamkõrv. 

kaasaegse tantsu trennid noortele
Creative lab

Tundides katsetame enda keha peal erinevad ülesandeid ja kompositsioonilisi lähenemisi, loome ning laseme endal mängida ja liikuda. Creative Lab põhineb kaasaegsel tantsul, kuid grupiga on oodatud ühinema ka teiste tantsustiilide esindajad, kes soovivad koos luua, kasta varba tantsukunsti ja lasta enda loovusel lennata. Tunde viib läbi Kaisa Kattai. 

kaasaegse tantsu trennid täiskasvanutele
Kaasaegne jazz

Tundides ühendame kaasaegse tantsu ja jazzi kvaliteete, millest tuleb kokku üks põnev ja lõputute võimalustega tervik. Tegeleme nii tantsutehnika kui improvisatsiooniga ning need mõlemad jõuavad ka koreograafiasse. Samal ajal on igaühel võimalus trennis oma isiklikku tantsulist keelt arendada ja avastada. Kaasaegse jazzi trenne juhendab D7s Maarja Eliisabet Roosalu. 

pulmavalss pulmaks
Pulmatants

Kas valss või bachata, hip-hop või samba? Kas Ed Sheeran või The Queen, Justin Bieber või Maluma? Misiganes on just teie tants, just teie lugu, teie visioon oma ideaalsest pulmapäevast, me aitame teie tähtsaks päevaks sammud ritta seada! 

TJR conditioning

Tunnis on kombineeritud tantsija spetsiifilikat arvestavad jõu-, liikuvus- ja tasakaaluharjutused. Tund toimub tantsusaalis, kus treeningvahendina kasutatakse nutikalt ära oma keharaskus, ruum ise ning lisavahendid. Tunni lõpetab mõnus lõdvestus. Tantsijat toetava jõutreeningu eesmärk ei ole suure väsimuse tekitamine, palju higi ja mitu päeva valus keha. Mõtestatud treeningprogramm tugineb pikaajalisel arengul ja järjepidevuse abil oma kehaga hea kontakti saavutamisel. Tunde juhendab Kadi Aare.