tantsutrennid algajatele kalamajas
tantsulaager täiskasvanutele
tantsutrennid noortele põhja-tallinnas
Laagrid ja kursused

TÄISKASVANUTE TANTSULAAGER SUVEL 2023

Selleaastane täiskasvanute tantsulaager toimub 11.-13. augustil Hindreku talus. Lisainfo avalikustame õige pea! Koha broneerimiseks kirjuta meile palun info@d7.ee. 

Seltskonnatantsu kursused algajatele Jaanuaris 20223

Adelia juhendamisel saab uue aasta alguses kaaslasega seltskonnatantse õppida nii meie Niine tänava saalis kui Kindluse spordihoones. Tallinna kesklinnas alustame uue algajate seltskonnatantsu kursusega 20. jaanuaril (tunnid reedeti 20.30-22.00), Kindluse spordihoones 22. jaanuaril (tunnid pühapäeviti 18.00-19.30). Kesktaseme seltskonnatantsu kursus toimub Niine tn saalis alates 23. jaanuarist esmaspäeviti kell 20.00-21.30 ja Kindluse spordihoones alates 22. jaanuarist pühapäeviti kell 19.30-21.00. Seltskonnatantsu kursused kestavad kokku 10 nädalat, õpitakse selgeks aeglase valsi, tango, Viini valsi, aeglase fokstroti, quickstepi, samba, cha-cha-cha, rumba ja jive’i põhiliikumised, kesktaseme kursustel tegeletakse juba veidi keerukamate kavade harjutamisega.


Lisainfoks ja registreerimiseks kirjuta meile info@d7.ee või helista 55679333. 

LASTE LINNALAAGER 3.-5. JAANUAR 2023

3.-5. jaanuaril toimub D7 Tantsukoolis laste linnalaager! Linnalaager hõlmab endasse põneva ja haridusliku sisu, kus muuhulgas toimuvad ka erinevad liikumistunnid. Oodatud on algklasside vanuses poisid ja tüdrukud!

 

Laagri läbiviija on kogenud klassiõpetaja Harold Lepp, kes tegeleb igapäevaselt Gustav Adolfi gümnaasiumis algklassivanuste lastega

.

Laagri maksumus on 129€ ning see sisaldab lisaks liikumistundidele ning erinevatele harivatele tegevustele Niine tn saalis kino- ja SuperSkyPark’i külastust ja toitlustust. Küsimuste korral ja täpse programmi kirjelduse saamiseks palume ühendust võtta info@d7.ee

KOOLITUS TANTSUÕPETAJATELE JA -TREENERITELE - "TANTSIJA VAIMNE TERVIS - KUIDAS SEDA TREENERINA TOETADA?"

28. jaanuaril toimub D7 Tantsukoolis loeng ,,Tantsijate vaimne tervis – kuidas seda treenerina toetada?”

Loengut viib läbi Karin Lillemaa, kellel on pikk karjäär võistlustantsijana ja võistlustantsu treenerina. Viimastel aastatel on tal käsil õpingud psühholoogia erialal ning ta töötab Tervise Arengu Instituudis vaimse tervise raskuste ennetus laste-noorte spetsialistina.

Koolitusel räägib Karin ennetustööst ja sellest, kuidas treeningutes pakkuda lastele-noortele turvalist treeningkeskkonda, mis toetaks nende isiklikku kui ka tantsualast arengut. Päeva jooksul saavad teoreetilist raami juurde järgmised teemad:
– vaimne tervis ja selle toetamise olulisus
– toetavad uskumused treeningutel
– toetav treener
– sotsiaal-emotsionaalsed pädevused ja treeningute käigus nende arengu toetamine

Millal? 28. jaanuar, kell 9.30 – 15.00
Kes? Tantsutreenerid ja -õpetajad
Kus? D7 Tantsukool, Niine 11, 3. korrus
Koolituse hind: 45€

Lisainfo ja registreerimine: info@d7.ee