showtantsu trennid noortele ja lastele kalamajas
showtantsu trennid lastele kalamajas põhja-tallinnas
showtantsu trennid noortele kalamajas
Showtants

Showtantsu stiili olemus sõltub paljuski treeneri taustast ning tema isiklikust liikumiskeelest – showtantsu tundides kasutame elemente hip-hopist, cheerleadingust, kaasaegsest ja klassikalisest tantsust, ladinast. Tantsutrennides harjutame tantsutehnikat, teeme kergemaid akrobaatilisi trikke, tõsteid ja jõuharjutusi, venitame, improviseerime, proovime loomist nii grupiga kui iseseisvalt. Töötame selle nimel, et leida endas esinemisjulgus ning lavaline kohalolek ja enesekindlus. Neid oskuseid rakendame tihti – käime esinemas ja võistlemas, teeme tantsuvideosid, osaleme erinevates meelelahutuslikes projektides. Kogenumad tantsijad saavad kandideerida meie professionaalsesse showgruppi.

 

Laste ja noorte õppeprogrammi kuulub lisaks 2x nädalas showtantsule ka 1x nädalas tantsutehnika, ballett  või akrobaatika. 

 

Showtantsu tunde annavad D7s Rachel Sermat, Teele Palts-Perijainen ja Kädi Kurepalu. Tantsutrennid lastele, noortele ja täiskasvanutele toimuvad Põhja-Tallinnas Kalamajas ja Rae vallas Järvekülas.