seltskonnatantsu kursused algajatele tallinnas
tantsutrennid noortele põhja-tallinnas
tantsulaager täiskasvanutele
Laagrid ja kursused

Uus seltskonnatantsu kursus algajatele alates 20. septembrist!

Alustame ka 2023/2024 hooaja alguses uue seltskonnatantsu kursusega! Trennid hakkavad toimuma alates 20. septembrist kolmapäeviti kell 19.30-21.00 meie uues saalis T1s. Kursus kestab 10 nädalat ning selle maksumus on 100€ osaleja kohta. Tunde juhendab Adelia Tamkõrv. 

 

Kesktaseme/ edasijõudnud paaridel on võimalus liituda regulaarsete seltskonnatantsu tundidega Jane Kensap-Künnapase ja Stasys Brilise juhendamisel – esmaspäeviti kell 19.00 T1s ja reedeti kell 19.00 Niine tänava saalis. 

 

Lisainfoks ja registreerimiseks kirjutage info@d7.ee või helistage 55679333.  

Uus salsa kursus alates 25. septembrist T1-s!

Alates 25. septembrist alustame meie uues saalis T1s salsa paaristantsu kursusega. Trennid hakkavad toimuma esmaspäeviti kell 20.30-22.00, kursus kestab 10 nädalat. Tunde juhendavad Jane Kensap-Künnapas ning Henry Puusepp. 

 

Lisainfoks ja registreerimiseks kirjutage info@d7.ee või helistage 55679333.  

Laste Linnalaager 31.07-3.08

D7 Tantsukool kutsub lapsi suvisesse linnalaagrisse!

 

Linnalaager toimub 31.07-3.08 meie Niine tänava tantsukooli ruumides (ja mõned tegevused ka väljaspool tantsusaali) – tantsime, mängime, seikleme!

Linnalaagri maksumus on 180€. See sisaldab lõbusaid tantsutreeninguid, huvitavaid töötubasid, toitlustust (lõunasöök + kergemat snäkki), põnevaid ekskursioone jms külastusi Tallinnas. Linnalaagrit viivad läbi D7 Tantsukooli treenerid. Päeva pikkuseks oleme planeerinud kell 10.00-17.00 – täpsema programmi saadame registreerunutele vahetult enne laagrit. 


Ootame laagrisse lapsi vanuses 7-12. Oodatud on nii D7 õpilased kui ka nende tantsuhuvilised sõbrad, nii poisid kui tüdrukud (eelnev tantsukogemus ei ole vajalik). Registreerimiseks ja lisainfoks kirjutada info@d7.ee

Täiskasvanute tantsulaager 11.-13. augustil

D7 Tantsukooli suvine täiskasvanute laager tuleb taas!

 

11.-13. augustil saab juba meile tuttavas Hindreku turismitalus tantsida hommikust õhtuni ja õhtust hommikuni. Ootame laagrisse nii algajaid kui edasijõudnuid mistahes tantsustiilide harrastajaid ja nende tantsuhuvilisi sõpru.Laagri trennid, hea söök, saun, jões ujumine, tähistaevas, mõnus seltskond, palju nalja, uued kogemused ja üks äge pidu ootavad sind!

 

Eelmise aasta meeleolukast laagrist näeb kokkuvõtvat videot siit.

 

Laagri tasu on 295€ – maksta saab kolmes osas – 1. osa 100€ 10. aprilliks, 2. osa 100€ 10. maiks ning 3. osa 95€ 10. juuniks. Hinnas sisalduvad kõik treeningud, 3x päevas toitlustus, ööbimine 2-4-kohalistes tubades ning õhtune meelelahutuslik programm.

 

Lisainfoks ja registreerimiseks kirjuta meile info@d7.ee.

Laste linnalaager 3.-5. jaanuar 2023

3.-5. jaanuaril toimub D7 Tantsukoolis laste linnalaager! Linnalaager hõlmab endasse põneva ja haridusliku sisu, kus muuhulgas toimuvad ka erinevad liikumistunnid. Oodatud on algklasside vanuses poisid ja tüdrukud!

 

Laagri läbiviija on kogenud klassiõpetaja Harold Lepp, kes tegeleb igapäevaselt Gustav Adolfi Gümnaasiumis algklassivanuste lastega

.

Laagri maksumus on 129€ ning see sisaldab lisaks liikumistundidele ning erinevatele harivatele tegevustele Niine tn saalis kino- ja SuperSkyPark’i külastust ja toitlustust. Küsimuste korral ja täpse programmi kirjelduse saamiseks palume ühendust võtta info@d7.ee

Koolitus tantsuõpetajatele ja -treeneritele - "Tantsija vaimne tervis - kuidas seda treenerina toetada?"

28. jaanuaril toimub D7 Tantsukoolis loeng ,,Tantsijate vaimne tervis – kuidas seda treenerina toetada?”

Loengut viib läbi Karin Lillemaa, kellel on pikk karjäär võistlustantsijana ja võistlustantsu treenerina. Viimastel aastatel on tal käsil õpingud psühholoogia erialal ning ta töötab Tervise Arengu Instituudis vaimse tervise raskuste ennetus laste-noorte spetsialistina.

Koolitusel räägib Karin ennetustööst ja sellest, kuidas treeningutes pakkuda lastele-noortele turvalist treeningkeskkonda, mis toetaks nende isiklikku kui ka tantsualast arengut. Päeva jooksul saavad teoreetilist raami juurde järgmised teemad:
– vaimne tervis ja selle toetamise olulisus
– toetavad uskumused treeningutel
– toetav treener
– sotsiaal-emotsionaalsed pädevused ja treeningute käigus nende arengu toetamine

Millal? 28. jaanuar, kell 9.30 – 15.00
Kes? Tantsutreenerid ja -õpetajad
Kus? D7 Tantsukool, Niine 11, 3. korrus
Koolituse hind: 45€

Lisainfo ja registreerimine: info@d7.ee